Zespół

Szanowni Państwo,

Prezentujemy aktualny skład naszego zespołu. Oprócz osób tutaj wymienionych współpracujemy również ze specjalistami z rożnych branż celem zaproponowania Państwu kompleksowej usługi wycen przedsiębiorstw i nieruchomości.

Za wycenę nieruchomości odpowiedzialny jest właściciel firmy Jerzy Krzempek, a za wycenę przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych i środków technicznych Michał Krzempek.

Jerzy Krzempek

Jerzy Krzempek

Właściciel firmy

Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 1790, prowadzi Kancelarię od 1996 r., biegły sądowy z zakresu wyceny nieruchomości. Autor kilku tysięcy wycen nieruchomości określających wartości rynkowe lub indywidualne dla celów obrotu rynkowego, postępowań sądowych i komorniczych. Członek Kolegium Arbitrażowego i Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej dla Rzeczoznawców Majątkowych. Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej. Autor rozwiązań systemowych baz danych WALOR. Współautor systemu analiz transakcji analizySAT.pl. Jest absolwentem Politechniki Opolskiej.

Michał Krzempek

Michał Krzempek

partner

Specjalizuje się w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w wycenie przedsiębiorstw, aktywów niematerialnych i środków technicznych. Jest Rzeczoznawcą Majątkowym. Jest biegłym sądowym w zakresie wyceny przedsiębiorstw w kilku okręgach. Doświadczenie zdobywał w Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie jako specjalista w zarządzaniu środkami finansowymi pracował dla największych firm województwa małopolskiego w zakresie zabezpieczania ryzyka walutowego, stopy procentowej oraz cash managementu. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Janina Krzempek

Janina Krzempek

Organizator Pracy Zespołu

Posiada wieloletnią praktykę w wycenie szkód i składnika roślinnego. Doświadczenie zdobywała w wydziale geodezji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Organizuje prace zespołu od początku istnienia firmy. Zajmuje się również sprawami księgowymi firmy. Jest absolwentką Politechniki Opolskiej.

Alicja Skrzypek

Alicja Skrzypek

Analityk Rynku Nieruchomości

Zajmuje się sporządzaniem analiz rynkowych oraz materiałów niezbędnych w procesie wyceny nieruchomości. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości. Posiada licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 18668.

Wojciech Barcik

Wojciech Barcik

Rzeczoznawca Majątkowy upr. nr 2535

Współpracuje z Kancelarią Rzeczoznawców Majątkowych w zakresie wycen masowych. Specjalizuje się w wycenie służebności przesyłu i wycenie odszkodowań i wynagrodzeń w inwestycjach liniowych.

Aneta Zioło

Aneta Zioło

Analityk Rynku Nieruchomości

Związana z Kancelarią od 2004 roku. Posiada spore doświadczenie zawodowe, które zdobywała pracując u boku rzeczoznawcy majątkowego Jerzego Krzempka oraz innych rzeczoznawców majątkowych. Uczestniczy w pełnym procesie wyceny. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Bielsku-Białej na kierunku Bankowość i Finanse o specjalności Gospodarka Nieruchomościami.

Strona główna » Zespół