O firmie

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych 2 SIPEX świadczy usługi w dziedzinie wycen majątkowych. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości i przedsiębiorstw. Działamy w oparciu o uznane standardy zawodowe, krajowe i europejskie.

NASZE MOTTO: „Działamy otwarcie i przejrzyście dla potwierdzania realnej wartości.”

Potrzeby naszych klientów realizujemy dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu popartym własnymi analizami monitorowanego rynku. Stała współpraca z ekspertami z innych dziedzin przybliża możliwość rozwiązania problemów wymagających wiedzy interdyscyplinarnej i podejmowania trafnych decyzji inwestycyjnych.

Działamy rzetelnie – nigdy nie przedkładamy swoich korzyści nad dobro klienta i zawsze szanujemy jego prawo do poufności. Stosowaniem podstawowych zasad etyki zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów.

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych 2 SIPEX istnieje od 1996 r. Początkowo jako jednoosobowy podmiot działający w obszarze wyceny nieruchomości w Bielsku-Białej. Dziś działamy w kilkunastoosobowym składzie w dziedzinie wyceny przedsiębiorstw i nieruchomości. Rozszerzyliśmy także obszar terytorialny wyceny nieruchomości. Najwięcej wycen nieruchomości wykonujemy na terenie śląska i małopolski. Wyceny przedsiębiorstw realizujemy na terenie całego kraju.