Rzeczoznawca Kęty

Rzeczoznawca Kęty

Rzeczoznawca majątkowy reprezentujący Kancelarię Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX może wspomóc każdą osobę prywatną lub przedsiębiorcę w wycenie nieruchomości dla różnych celów. Korzystając z bogatego doświadczenia, kancelaria SIPEX świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wyceniamy nieruchomości położone w mieście Kęty oraz okolicy.

Tworzący Kancelarię SIPEX zespół składa się m.in. z ekspertów doświadczonych w wycenie nieruchomości. Na śląskim rynku nieruchomości działamy ponad 20 lat. Przez ten czas zdołaliśmy dobrze poznać jego specyfikę, dzięki czemu przygotowywane przez nas raporty, analizy i operaty szacunkowe są zawsze rzetelne. Klienci korzystający z naszych usług mogą być pewni, że wyceną wskazanych przez nich nieruchomości na terenie miasta Kęty zajmie się doświadczony rzeczoznawca majątkowy.

Do naszego zespołu należą również rzeczoznawcy, którzy specjalizują się w wycenie przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych i aktywów materialnych. Wszystkie wyceny przygotowujemy zgodnie z przepisami prawa i standardami obowiązującymi w naszej branży. Kontakt i współpracę z naszą kancelarią doceniły już tysiące klientów.

Rzetelna wycena domu lub mieszkania | Poznaj wartość swojej nieruchomości

Klienci indywidualni zwracają się o przygotowanie wyceny do specjalistów – rzeczoznawców majątkowych – np. wówczas, gdy mają w planach sprzedaż lub zakup nieruchomości. Wycena lokalu mieszkalnego czy kamienicy, którą sporządza ekspert, jest silnym argumentem podczas negocjacji z osobą będącą drugą stroną transakcji. Operat zabezpiecza każdą ze stron przez zaniżeniem lub zawyżeniem wartości nieruchomości. Niedoszacowanie lub przeszacowanie wartości nieruchomości jest niekorzystne – w pierwszej sytuacji klient płaci mniej niż powinien, w drugiej sprzedawca może mieć problem ze znalezieniem kupca.

Równie często rzeczoznawca przygotowuje wycenę nieruchomości zabudowanej lub działki, gdy ma ona być zabezpieczeniem kredytu hipotecznego. Banki nie sprawdzają samodzielnie wartości nieruchomości, ale polegają na raporcie (tzw. operat szacunkowy) przygotowanym przez niezależnego eksperta, czyli rzeczoznawcę.

Wycena nieruchomości to jedna z głównych specjalizacji Kancelarii SIPEX. Z naszych usług skorzystać mogą właściciele nieruchomości położonych m.in. na terenie miasta Kęty. Aby zamówić wycenę, wystarczy kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty z jednym z naszych biur.

Wycena nieruchomości dla przedsiębiorstw | Szacujemy wartość hali i magazynu Kęty

Jako rzeczoznawcy majątkowi swoje usługi kierujemy także do przedsiębiorców. Analogicznie jak w przypadku klientów indywidualnych często przed zbyciem lub zakupem potrzebują oni wyceny biurowca czy magazynu położonego na terenie miasta Kęty. Dostarczamy rzetelnej informacji o wartości rynkowej nieruchomości – nasz operat może skutecznie pomóc w negocjacjach i podjęciu optymalnej decyzji biznesowej.

Wyceniamy nieruchomości komercyjne leżące w granicach miasta Kęty. Dostarczymy też operaty szacunkowe dla nieruchomości położonych w innych miastach na terenie województwa małopolskiego. Należą do nich m.in.: Kraków, Tarnów, Andrychów, Myślenice, Wieliczka, Skawina czy Olkusz.

Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową pomoc, w tym również wsparcie merytoryczne już po przygotowaniu raportu. Współpracujemy przy tym z firmami różnej wielkości – od rodzinnych spółek aż po korporacje z zagranicznym kapitałem.

Wycena przedsiębiorstw i znaków towarowych | Kancelaria SIPEX

Przedsiębiorców zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie szacowania wartości spółki, znaków towarowych i środków technicznych. Nasi rzeczoznawcy wyceniają spółki zgodnie z obowiązującymi zasadami. Ustalają cel sporządzenia raportu, wybierają metodę, przygotowują listę niezbędnych informacji, a następnie przystępują do oszacowania wartości firmy.

Zespół Kancelarii SIPEX składa się z doświadczonych rzeczoznawców majątkowych. Dzięki temu końcowy raport przekazujemy klientom z reguły już po kilku dniach. Najczęściej wyceniamy spółki przed ich sprzedażą lub zakupem, w związku z ich likwidacją lub w celach optymalizacji podatkowej.

Szacujemy wartość różnych środków technicznych zlokalizowanych na terenie miasta Kęty. Należą do nich m.in. linie produkcyjne, środki transportu, maszyny, narzędzia i urządzenia trwale związane z gruntem. Podejmujemy się też oszacowania wartości niskocennych środków trwałych – np. wyposażenia biurowego.

Rzeczoznawcy majątkowi Kęty i okolice | Obszar naszej działalności

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci, możemy wyceniać nieruchomości również na rynkach innych niż śląski, z którym związana jest od początku działalności Kancelarii SIPEX. Aktualnie działamy w trzech województwach: śląskim (siedziba Bielsko-Biała), mazowieckim i małopolskim. Wykonujemy usługi wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw i znaków towarowych dla klientów z miasta Kęty, a także Bochnia, Andrychów, Chrzanów, Tarnów, Oświęcim, Myślenice, a także dla Urzędu Gminu w Kętach.

Dotychczas zgodnie z wymogami prawa szacowaliśmy wartość nieruchomości położonych w różnych powiatach, np. krakowskim, myślenickim, oświęcimskim, dąbrowskim, chrzanowskim, wadowickim, suskim i tarnowskim. Pomagaliśmy też aktywnym w tym regionie przedsiębiorcom zainteresowanym uzyskaniem rzetelnej informacji, na podstawie której mogliby podjąć decyzje inwestycyjne.

Kontakt z pracownikami naszej kancelarii to pierwszy krok, aby rozpocząć z nami współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Należący do naszego zespołu rzeczoznawca chętnie przygotuje wycenę, biorąc pod uwagę cel, dla którego jest ona potrzebna.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca kęty, rzeczoznawca majątkowy kęty,