Rzeczoznawca Jastrzębie-Zdrój

Rzeczoznawca Jastrzębie-Zdrój

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX przygotowała dla swoich klientów ofertę kompleksowego szacowania wartości nieruchomości. Wyceniamy nieruchomości prywatne i komercyjne na terenie Jastrzębia-Zdroju i okolic w formie operatu szacunkowego. Z racji umiejscowienia siedziby kancelarii jednym z głównych obszarów jej działalności jest województwo śląskie, a śląski rynek nieruchomości jest specjalnością naszych ekspertów.

Zespół rzeczoznawców SIPEX działa na rynku już od ponad 20 lat. W jego skład wchodzą doświadczeni rzeczoznawcy majątkowi, którzy przygotowują operaty szacunkowe i specjalistyczne raporty. Dla klientów sporządzają oni głównie wyceny nieruchomości. W obszarze zainteresowań kancelarii leży też wycena firmy, wycena znaków towarowych i wycena środków technicznych.

Od samego początku działalności kancelarii nasz zespół dużą wagę przykłada do sprawnej i profesjonalnej obsługi klientów. Pracownicy kancelarii każdego klienta powierzającego im zlecenie traktują jak partnera. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pomoc, a także wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kancelaria SIPEX – dlaczego warto zaufać jej ekspertom?

Wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu operatów szacunkowych nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju, doskonała znajomość śląskiego rynku domów, mieszkań, działek czy magazynów oraz wyceny nieruchomości – to tylko kilka atutów Kancelarii SIPEX. Wśród jej pracowników są wysoko oceniani specjaliści, którzy w swoim dorobku zawodowym mają również liczne publikacje w specjalistycznej prasie. Kancelaria współpracuje z biegłymi sądowymi i specjalistami posiadającymi licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Każda wycena (nieruchomości, znaku towarowego czy środków technicznych) jest przygotowywana przez doświadczonego eksperta z danej dziedziny. Zawsze jest to rzeczoznawca majątkowy. Dzięki temu usługi na najwyższym poziomie, rzetelność i działanie w zgodzie z zasadami etyki zawodowej są znakami rozpoznawczymi kancelarii.

Najlepszą rekomendacją Kancelarii SIPEX są zadowoleni z usług klienci. Dotychczas były to osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i instytucje publiczne z całego województwa śląskiego.

Profesjonalna wycena nieruchomości Jastrzębie-Zdrój dla różnych celów

Kancelaria SIPEX zajmuje się przede wszystkim wyceną nieruchomości. Aby wycena nieruchomości została uwzględniona m.in. przez administrację publiczną lub bank, musi ją przygotować rzeczoznawca majątkowy. Klienci mogą powierzyć kancelarii przygotowanie operatu szacunkowego obiektów zarówno mieszkalnych (domu, kamienicy, mieszkania, działki), jak i użytkowych (biurowca, lokalu pod handel czy usługi, magazynu, hali przemysłowej lub produkcyjnej).

Wycena nieruchomości (domu, działki, lokalu) to proces, na który składa się m.in. wybór celu, dla którego określa się jej wartość, a także przygotowanie i analiza zgromadzonych danych. Każdy operat szacunkowy zawiera szereg informacji, w tym przede wszystkim podstawy formalne i wyniki przeprowadzonej analizy.

Nasi rzeczoznawcy zajmują się wyceną nieruchomości od 1996 r. Dlatego możemy zaoferować usługi na wysokim poziomie. Dzięki znajomości specyfiki Jastrzębskiego rynku domów, mieszkań czy obiektów usługowych, wycena nieruchomości to filar działalności kancelarii.

Wycena przedsiębiorstw, znaków towarowych i środków technicznych

Kancelaria zajmuje się jednak nie tylko nieruchomościami. Wśród usług świadczonych przez pracujących w niej rzeczoznawców znajduje się również wycena przedsiębiorstw. Zajmujemy się też wyceną znaków towarowych i wycena spółek na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój i w miejscowościach sąsiednich. Oferta kancelarii skierowana do przedsiębiorców ma im pomóc w podjęciu dobrych decyzji biznesowych. Wycena znaku towarowego czy przedsiębiorstwa jest szczególnie polecana przed zawarciem transakcji sprzedaży lub kupna.

Wycena środków technicznych to także oferta przygotowana z myślą o podmiotach gospodarczych. Firma, w majątku której znajdują się linie produkcyjne, środki transportu, maszyny czy urządzenia techniczne, może przed sprzedażą wycenić posiadane składniki majątku, aby efektywnie przeprowadzić planowaną transakcję. Wycena przygotowana przez obiektywnych ekspertów przydaje się także dla innych potrzeb, w tym przy wniesieniach aportem.

Obszar działalności Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX

Działalność kancelarii zaczęła się w Bielsku-Białej. Dziś jest ona obecna na całym terenie województwa śląskiego. Zespół ekspertów obsługuje klientów zarówno z Bielska-Białej, jak i z Jastrzębia-Zdroju. Dzięki doskonałej znajomości specyfiki lokalnego rynku, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne porady może on zapewnić klientom m.in. z następujących miast: Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Żory, Tychy, Ruda Śląska, Pszczyna i Bytom.

Siedziba Kancelarii SIPEX mieści się w Bielsku-Białej. Na pomoc specjalistów z tej kancelarii liczyć mogą jednak klienci również spoza województwa śląskiego. Kancelaria posiada oddziały w województwie mazowieckim (Warszawa) oraz województwie małopolskim (Kraków).

Osoby fizyczne, firmy (w tym każde biuro pośrednictwa z województwa śląskiego) oraz przedstawicieli instytucji publicznych zespół Kancelarii SIPEX zachęca do zapoznania się z jej ofertą i współpracy. Z wszystkich powierzonych jej zleceń kancelaria wywiązuje się w ustalonych terminach. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie – jej rzeczoznawcy biorą pełną odpowiedzialność za każdą przygotowaną wycenę.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: operat szacunkowy jastrzębie-zdrój, rzeczoznawca jastrzębie, rzeczoznawca majątkowy jastrzębie,