Rzeczoznawca Katowice

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX oferuje wyceny nieruchomości. Nasza firma zaczęła działalność na rynku w 1996 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Szybko jednak zdobyliśmy zaufanie klientów, a to spowodowało, że dziś działamy na terenie miasta Katowice i całego Śląska – sporządzamy operaty szacunkowe nieruchomości położonych w Katowicach oraz innych miastach położonych w granicach województwa śląskiego.

Aktualnie Kancelaria SIPEX to kilkunastoosobowy zespół specjalistów, w którym pracują także rzeczoznawcy majątkowi. Dzięki temu rzeczoznawca może zaproponować krótkie terminy realizacji – wycena nieruchomości (np. w mieście Katowice) zajmie nam zaledwie kilka dni. Jako profesjonaliści gwarantujemy pełną dyskrecję i bezstronność, dochowujemy też tajemnicy zawodowej – informacji związanych ze zleceniem używamy wyłącznie do ustalenia wartości wskazanej nieruchomości.

Oferowana przez nas profesjonalna wycena nieruchomości i wycena lokalu została doceniona przez klientów, którzy powierzają nam oszacowanie wartości posiadanego majątku. Z roku na rok przygotowujemy coraz więcej operatów szacunkowych, analiz i ekspertyz związanych z nieruchomościami. Tylko w 2019 r. dokonaliśmy wyceny wartości ponad 200 nieruchomości dla klientów indywidualnych, firm i podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości.

Rzeczoznawca Katowice – operaty szacunkowe, analizy i ekspertyzy | Katowice i okolice

Sporządzamy wycenę nieruchomości położonych na terenie miasta Katowice dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wycena nieruchomości (wycena domu, wycena mieszkania czy wycena działki) – to nasza propozycja skierowana do osób, które w najbliższym czasie zamierzają zakupić lub sprzedać posiadaną nieruchomość w Katowicach. Rzetelny operat szacunkowy jest niezbędny w przypadku prowadzenia negocjacji cenowych z potencjalnych kontrahentem.

Jako rzeczoznawca majątkowy, w ofercie którego znajduje się wycena nieruchomości, obsługujemy także firmy. Współpracujemy z przedsiębiorcami zarejestrowanymi na terenie miasta Katowice, dla których przygotowujemy wycenę wartości lokali komercyjnych i magazynów. Bezstronna i wyczerpująca wycena hali czy wycena magazynu może okazać się kluczowa przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych, w tym o sprzedaży czy zakupie nieruchomości.

Naszymi klientami są też biura nieruchomości działające na obszarze miasta Katowice. Przygotujemy wyceny dla celów inwestycyjnych i sprzedażowych.

Usługi doradcze dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców – rzeczoznawca majątkowy Katowice

Kancelaria SIPEX oferuje nie tylko wyceny nieruchomości, ale również doradztwo inwestycyjne. Dzielimy się naszą wiedzą zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Nasz rzeczoznawca majątkowy pomaga klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości (w tym w mieście Katowice) w celu ulokowania posiadanych oszczędności.

Rzeczoznawca majątkowy w trakcie swojej codziennej pracy poznaje specyfikę lokalnego rynku nieruchomości (takim rynkiem są np. Katowice). Wykorzystujemy naszą wiedzę, aby świadczyć usługi doradcze. Możemy m.in. sprawdzić opłacalność inwestycji lub znaleźć nieruchomości pod inwestycję.

Aby skorzystać z usług doradczych, wystarczy umówić się na spotkanie z naszym rzeczoznawcą. Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zapraszamy osoby, dla których interesujące są nieruchomości położone w obrębie miasta Katowice. To właśnie Katowice są jednym z głównych obszarów naszego działania.

Kiedy warto skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego – cele inwestycyjne, kredytowe

Katowice to obszerny rynek nieruchomości, na którym z roku na rok pojawiają się nowe inwestycje. Naszym zadaniem jest wycena powstających w ich ramach nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy z naszej kancelarii przygotuje operaty szacunkowe, analizy i eksperty. Mogą one zostać wykorzystane do różnych celów, w tym przede wszystkim do realizacji:

  • planów zbycia nieruchomości – przygotowujemy wyceny na potrzeby sprzedawców i nabywców nieruchomości, a także do sprzedaży np. lokalu mieszkalnego w drodze przetargu,
  • zakupu nieruchomości na kredyt – wycena działki czy wycena kamienicy położonej na obszarze miasta Katowice będzie niezbędna, jeżeli jej zakup będzie miał sfinansować bank,
  • wycena lokalu mieszkalnego może być potrzebna do aktualizacji opłat za jego użytkowanie czy po jego przekształceniu.
  • dodatkowo świadczymy usługi w zakresie wycen jednoosobowych działalności gospodarczych czy wyceny spółek.

O cel, dla którego będziemy ustalać wartość domu, lokalu czy działki, pytamy już podczas pierwszego kontaktu. To pozwala nam m.in. określić metodę wyceny nieruchomości. Rzeczoznawca z naszej kancelarii poinformuje, jakie dane będą konieczne do wykonania usługi.

Rzeczoznawca majątkowy – nawiąż współpracę z Kancelarią SIPEX | Obszar naszej działalności

Wyróżnikiem dobrego rzeczoznawcy majątkowego jest doświadczenie. To właśnie ono jest solidną podstawą do sporządzania operatów szacunkowych i świadczenia usług doradczych. Naszym atutem jest też znajomość lokalnego (śląskiego) rynku nieruchomości – analizujemy go od ponad 20 lat. Działamy profesjonalnie, o czym może świadczyć choćby to, że sporządzane przez nas dokumenty są uznawane przez wszystkie banki działające na polskim rynku, sądy instytucje samorządowe.

Nasz obszar działania to całe województwo śląskie – przygotowujemy wyceny nieruchomości zlokalizowanych m.in. w następujących miastach: Katowice, Mysłowice, Tychy, Zabrze, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Sosnowiec i Rybnik. Podejmujemy się też wyceny nieruchomości położonych w innych województwach, w tym przede wszystkim małopolskim i mazowieckim.

Chcesz poznać wartość swojej nieruchomości? Liczysz na profesjonalną usługę doradczą z zakresu nieruchomości? Prowadzisz biuro nieruchomości i chcesz nawiązać stałą współpracę? Pomoże Ci rzeczoznawca majątkowy. Jeżeli interesuje Cię wycena domu lub wycena biurowca i chcesz poznać koszt, zajrzyj do zakładki „Cennik wyceny”, gdzie zamieściliśmy intuicyjny w obsłudze kalkulator. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego i przez e-mail – chętnie odpowiemy na pytania dotyczące usługi wyceny nieruchomości realizowanej przez naszą kancelarię.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca katowice, rzeczoznawca majątkowy katowice,