Rzeczoznawca Tychy

Rzeczoznawca Tychy

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX świadczy usługi wyceny na śląskim rynku nieruchomości – nasz zespół istnieje już od ponad 20 lat. Każdy współpracujący z nami rzeczoznawca majątkowy może pochwalić się wieloma wykonanymi operatami szacunkowymi. Od samego początku naszą specjalnością jest wycena nieruchomości – szacujemy wartość zarówno nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, jak i gruntowych. Tychy to jedno z głównych miast, w którym położone są nieruchomości naszych klientów.

Obsługujemy klientów indywidualnych, przedstawicieli firm i instytucji publicznych, sporządzamy również opinie dla Sądu Rejonowego w Tychach. Każdej osobie zlecającej nam wycenę nieruchomości w Tychach i okolicy (np. rzeczoznawca w Czechowicach-Dziedzicach) zapewniamy kompleksową pomoc. Dostosowujemy się do potrzeb klienta – zawsze ustalamy dogodny termin odbioru operatu szacunkowego.

Dbamy o jakość świadczonych przez nas usług. Działamy w oparciu o aktualne przepisy prawa oraz wytyczne branżowe. O naszym profesjonalnym podejściu świadczy zarówno liczba wykonywanych przez nas co roku wycen, jak i grono zadowolonych klientów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wyceny.

Nieruchomości Tychy – rzetelna wycena mieszkań i domów | Kancelaria SIPEX

Tychy to jeden z obszarów, na których znajdują się wyceniane przez nas najczęściej nieruchomości. Na potrzeby kredytów hipotecznych oraz transakcji kupna-sprzedaży wykonujemy wyceny nieruchomości mieszkalnych. Należą do nich mieszkania, domy jednorodzinne i wielorodzinne oraz kamienice. Rzeczoznawcy majątkowi z Kancelarii SIPEX wyceniają działki budowlane, można też zlecić im wycenę praw rzeczowych.

Wycena domu, spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego czy mieszkania zawsze odbywa się na podstawie aktualnych przepisów. Dobrze znamy też rynek nieruchomości w Tychach, dzięki czemu możemy zagwarantować rzetelną wycenę – bierzemy odpowiedzialność za każdy sporządzony operat.

Efektem naszej pracy jest operat szacunkowy. To dokument, w którym znajdują się informacje m.in. o stanie nieruchomości, podstawowych czynnikach, na podstawie których została przygotowana analiza oraz jej wyniki. Aby rzetelnie oszacować wartość nieruchomości, korzystamy z czterech metod wyceny, a po ustaleniu z klientem celu, dla którego wycena nieruchomości jest przeprowadzana, wybieramy najbardziej adekwatną.

W jaki sposób i w jakim celu wyceniamy nieruchomości | Rzeczoznawca majątkowy w Tychach

Przez lata działalności na rynku przeprowadziliśmy wyceny nieruchomości dla różnych celów. Najczęściej klienci korzystają z usług Kancelarii SIPEX wówczas, gdy zamierzają zakupić lub sprzedać nieruchomość, np. na terenie miasta Tychy. Niezależny operat szacunkowy pozwala zakupić lub sprzedać nieruchomość za odpowiednią cenę.

Wycena nieruchomości jest niezbędna również przy ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Wycena, którą przygotowuje rzeczoznawca majątkowy, często jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzję kredytową. Nasza kancelaria przygotowuje też raporty i analizy na potrzeby postępowań skarbowo-podatkowych, postępowań odszkodowawczych i służebności przesyłu.

Szacowanie wartości nieruchomości to usługa, która wymaga doświadczenia, a także umiejętności dotarcia do potrzebnych informacji. Co do zasady proces wyceny nieruchomości składa się z czterech etapów: określenia celu wyceny, zebrania danych, ich analizy i przekazania gotowego dokumentu klientowi.

Usługi rzeczoznawcy majątkowego – kompleksowa oferta dla przedsiębiorstw

Często zgłaszają się do nas firmy, dla których wykonujemy operaty szacunkowe powierzchni komercyjnych. Wycena magazynu, lokalu czy hali położonej na obszarze miasta Tychy wymaga wiedzy oraz znajomości specyfiki lokalnego rynku. Wycena nieruchomości Tychy to nie jest jednak cała nasza oferta – firmy mogą skorzystać także z pozostałych świadczonych przez nasz zespół usług, czyli m.in. wyceny spółki czy środków technicznych.

Współpracujący z naszą kancelarią rzeczoznawca majątkowy może przeprowadzić wycenę przedsiębiorstw, znaków firmowych, środków technicznych i aktywów niematerialnych. Firma, która rozważa sprzedaż aktywów, powinna skorzystać z usługi rzeczoznawcy majątkowego, aby poznać ich rzeczywistą wartość. Raport przygotowany przez niezależnego eksperta będzie pomocny w prowadzeniu negocjacji.

Oferujemy usługi z zakresu wyceny aktywów niematerialnych. Specjaliści z naszej kancelarii podejmują się oszacowania wartości m.in. know-how, kapitału ludzkiego, klientów czy patentów.

Wycena nieruchomości – Tychy i pozostałe rejony działania Kancelarii SIPEX

Aktualnie oferujemy wyceny nieruchomości położonych w województwach małopolskim, mazowieckim i śląskim. Tychy, Bielsko-Biała, Rybnik, Gliwice, Żory, Czechowice-Dziedzice czy Pszczyna – to przykładowe miasta, w których wycenialiśmy już nieruchomości.

Na terenie województwa śląskiego wycenialiśmy domy i mieszkania m.in. w miastach Bieruń i Lędziny. Rzeczoznawca majątkowy z naszej kancelarii szacował wartość nieruchomości zlokalizowanych we wsiach: Gostyń, Kobiór czy Wyry. Również wycena powierzchni komercyjnej czy praw rzeczowych w rejonie Tychów nie stanowi dla nas kłopotu.

Potrzebujesz rzetelnej wyceny kamienicy, działki czy lokali komercyjnych? Kontakt do naszych biur znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy zadzwonić, a nasi pracownicy ustalą szczegóły zlecenia i pomogą w kwestiach merytorycznych.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca majątkowy tychy, rzeczoznawca tychy,