Rzeczoznawca Żory

Rzeczoznawca Żory

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX specjalizuje się w wycenie nieruchomości, przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych oraz wycenie aktywów niematerialnych. Regularnie przeprowadzamy analizy rynku lokalnego, aby przygotowywane przez nas wyceny były aktualne. Proponujemy rynkowe ceny i profesjonalne opracowania, które spełnią oczekiwania ostatecznych odbiorców. Rzeczoznawcy majątkowi naszej kancelarii kierują swoje usługi do szerokiego grona klientów: przedsiębiorców, przedsiębiorstw, korporacji, instytucji państwowych i osób indywidualnych. Zespół kancelarii służy wsparciem firmom z kapitałem polskim i zagranicznym.

Kancelaria SIPEX ma duże doświadczenie w wycenie nieruchomości położonych w mieście Żory i wycenie przedsiębiorstw. Wieloletnia działalność na śląskim rynku (w tym w mieście Żory) pozwoliła nabrać pracownikom kancelarii bezcennego doświadczenia. W skład zespołu SIPEX wchodzą doświadczeni rzeczoznawcy i eksperci z wielu różnych branż. Zarówno dzięki dotychczasowej praktyce, jak i współpracy z zewnętrznymi rzeczoznawcami majątkowymi kancelaria może sprawnie i rzetelnie sporządzać wyceny nieruchomości. Podejmuje się ona także szacowania wartości środków technicznych.

Rzeczoznawca majątkowy Żory – obszar działania kancelarii

Historia Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX jest ściśle związana z województwem śląskim. Początkowo wycenialiśmy nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach. W późniejszym okresie kancelaria rozszerzyła swoją ofertę na całe województwo śląskie. Każdy zatrudniony w niej rzeczoznawca majątkowy świadczy usługi w oparciu o znajomość lokalnego rynku i najwyższe standardy obowiązujące w branży. Żory, Tychy, Gliwice – to tylko kilka przykładowych miast, z których pochodzą klienci kancelarii i w których zlokalizowane są wyceniane nieruchomości.

Mimo że to właśnie województwo śląskie (w tym Żory), jest głównym obszarem działalności kancelarii, współpracujący z nią rzeczoznawcy majątkowi przygotowują operaty szacunkowe dla klientów także z innych części Polski. Dziś Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX oferuje swoje usługi w kilku województwach. Wzrost zasięgu oferty najlepiej świadczy o tym, że klienci obdarzyli kancelarię zaufaniem. Praca zespołu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instytucji, osób fizycznych, którym potrzebna jest wycena nieruchomości (w tym domu jednorodzinnego czy wycena działki).

Wycena nieruchomości Żory i okolice – doświadczony rzeczoznawca majątkowy

Trzonem działalności Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX jest wycena nieruchomości, np. wycena domu czy wycena lokalu handlowo-usługowego. Każdy rzeczoznawca majątkowy należący do zespołu kancelarii wycenia nieruchomości w sposób rzetelny i zgodny z przepisami. Dotychczas kancelaria wykonała kilka tysięcy usług wyceny, w tym wycena nieruchomości położonej w mieście Żory czy w pobliskich miastach. Rzeczoznawca majątkowy, by móc pracować w kancelarii, musi biegle orientować się w lokalnym rynku nieruchomości. Żory to jedno z miast, którego specyfikę pod kątem nieruchomości zespół kancelarii dobrze poznał przez lata jej działalności.

Rzeczoznawcy majątkowi i eksperci zatrudnieni w kancelarii od ponad 20 lat podejmują się wyceny nieruchomości. Szacowanie wartości nieruchomości to złożony proces. Wymaga on doskonałej znajomości rynku nieruchomości i umiejętności doboru metody szacowania. Przykładowo w przypadku nieruchomości, jaką jest dom jednorodzinny, stosuje się podejście porównawcze. Usługi wyceny lokalu handlowego dokonuje się między innymi w podejściu dochodowym.

Kiedy skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego – wycena nieruchomości Żory

Kancelaria SIPEX przygotowuje operaty szacunkowe nieruchomości potrzebne klientom do różnych celów, w tym m.in. zabezpieczenia kredytów (ekspertyzy dla banków), postępowań skarbowo-podatkowych czy kupna lub sprzedaży domu jednorodzinnego bądź domu wielorodzinnego, lokalu czy działki. Specjaliści z kancelarii podejmują się wyceny różnych nieruchomości. U rzeczoznawcy majątkowego współpracującego z kancelarią można zamówić przygotowanie operatu nieruchomości w Żorach m.in. działki, domu jednorodzinnego, mieszkania czy kamienicy. 

W zakresie wyceny nieruchomości zespół kancelarii obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy. Wycena lokalu czy wycena hali przemysłowej, działki przeznaczonej pod działalność gospodarczą, magazynu czy biurowca położonego w Żorach – to przykłady nieruchomości, dla których specjaliści SIPEX przygotowywali w przeszłości operaty szacunkowe. Z usług kancelarii korzystają podmioty gospodarcze różnej wielkości – zarówno małe rodzinne firmy, jak i korporacje. Operaty szacunkowe, które SIPEX przygotowuje dla swoich klientów biznesowych, pomagają im podejmować trafne decyzje o dalszym rozwoju działalności, w tym zakupie np. lokalu pod oferowane usługi.

Wycena przedsiębiorstw i znaku towarowego – rzeczoznawca majątkowy Żory

W obrębie specjalizacji rzeczoznawców pracujących w kancelarii leży nie tylko wycena nieruchomości położonych w Żorach. Klientom biznesowym SIPEX proponuje pełen wachlarz usług. W tym wycena przedsiębiorstw (majątku firmy), wycena środków technicznych i wycena znaku towarowego. Rzeczoznawca majątkowy współpracujący z kancelarią zbierze informacje o marce, dokona analizy, przygotuje wycenę oraz sporządzi raport, który następnie trafi do klienta.

Rzeczoznawcy SIPEX pomogą rzetelnie przeprowadzić wyceny firm na różnych etapach rozwoju, w tym także start-upów. Po ustaleniu wartości przedsiębiorstwa czy jego składników, przygotują oni raport z wyceny, który jest finalnym produktem usługi. Kancelaria pomaga także podmiotom gospodarczym w podjęciu kluczowych decyzji biznesowo-inwestycyjnych, ustalając wartość nieruchomości, które są położone w mieście Żory.

Siedziba Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX położona jest w województwie śląskim, ale usługi kieruje ona do klientów z całej Polski. Pracownicy kancelarii zachęcają do zapoznania się z jej pełną ofertą oraz współpracy – wycena nieruchomości czy wycena spółek (np. wycena spółki we Wrocławiu) to zaledwie część zadań, w których pomóc może profesjonalny rzeczoznawca majątkowy. Zespół kancelarii zapewnia każdemu klientowi pełne wsparcie, a także rzetelne oraz partnerskie podejście.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: operat szacunkowy żory, rzeczoznawca żory, wycena nieruchomości żory,