Rzeczoznawca Andrychów

Rzeczoznawca Andrychów

Specjalizująca się w wycenie nieruchomości Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX powstała w 1996 r. w Bielsku-Białej. Dziś obszar jej działania wychodzi poza województwo śląskie, obejmując również województwa małopolskie i mazowieckie. Rzeczoznawca majątkowy reprezentujący naszą kancelarię może wspomóc wiedzą i doświadczeniem klientów także z pozostałych regionów Polski.

Kancelaria SIPEX specjalizuje się w wycenie nie tylko nieruchomości. Wśród naszych usług znajduje się również szacowanie wartości przedsiębiorstw. Wyceniamy znaki towarowe, środki techniczne (linie produkcyjne, maszyny, rozmaite środki transportu, narzędzia i urządzenia techniczne) oraz aktywa niematerialne. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami i biegłymi sądowymi w zakresie wyceny spółek, dzięki czemu świadczone przez nas usługi przygotowania wyceny doceniło już wielu klientów. Rzeczoznawca Andrychów.

Wycena nieruchomości dla klientów indywidualnych | Usługi Kancelarii SIPEX

Wycena nieruchomości to proces, którego efektem jest ustalenie wartości nieruchomości. Dla klientów indywidualnych sporządzamy operaty szacunkowe różnych nieruchomości, w tym przede wszystkim domów jednorodzinnych, mieszkań i działek położonych na terenie miasta Andrychów oraz pozostałych miast leżących w obrębie województwa małopolskiego.

Przygotowujemy wyceny nieruchomości do różnych celów. Wiele z operatów szacunkowych sporządzonych w Kancelarii SIPEX pozwoliło naszym klientom uzyskać korzystną cenę za sprzedawane nieruchomości lub nie przepłacić za nabywany dom czy mieszkanie położone na terenie miasta Andrychów. Inne cele, dla których przygotowywaliśmy operaty szacunkowe to m.in. wycena pod kredyt, ustalenie ceny wywoławczej, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste czy ustalenie wysokości odszkodowań.

Korzystając z naszych usług wyceny domu, mieszkania, działki czy kamienicy, klienci mogą liczyć na rzetelne podejście. Dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku nieruchomości, możemy przygotować operat szacunkowy w krótkim czasie – najczęściej potrzebujemy na to kilku dni. Usługi wyceny nieruchomości realizujemy na terenie całego województwa małopolskiego – dotychczas wyceniliśmy nieruchomości położone m.in. w granicach następujących miast: Kraków, Nowy Sącz, Andrychów, Myślenice czy Kęty.

Nieruchomości komercyjne Andrychów | Wycena sporządzona przez rzeczoznawcę

W obrocie nieruchomościami biorą udział również firmy. Przedsiębiorcy często nabywają lub sprzedają posiadane nieruchomości. Należą do nich m.in. hale produkcyjne i przemysłowe, magazyny czy biurowce. Aby poznać ich rynkową wartość, warto skorzystać z usługi wyceny przygotowanej przez niezależnego eksperta – rzeczoznawcy majątkowego. Posiadanie operatu szacunkowego może pomóc w prowadzeniu negocjacji z potencjalnym kupcem lub sprzedawcą, którego interesuje zakup lub sprzedaż np. lokalu pod działalność komercyjną.

Działamy na terenie całego województwa małopolskiego, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Andrychów. Wielu naszych klientów to przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą właśnie na terenie miasta Andrychów. Nasze biuro w województwie małopolskim znajduje się w Krakowie, ale jesteśmy do dyspozycji wszystkich mieszkańców tego regionu.

Od przedsiębiorców przyjmujemy zlecenia na wycenę różnych nieruchomości, np. magazynu, hali produkcyjnej czy biurowca. Rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX jest w stanie przygotować wycenę w zaledwie kilka dni. Mamy przy tym duże doświadczenie – tylko w ostatnim roku wyceniliśmy 18 przedsiębiorstw i 10 znaków towarowych.

Dlaczego warto nam zaufać? Zdaj się na wiedzę rzeczoznawców z Kancelarii SIPEX

Przez lata działalności na rynku nasza kancelaria pozyskała do zespołu wielu ekspertów. Współpracujący z nami rzeczoznawcy świadczą usługi na wysokim poziomie, zarówno dzięki posiadanemu doświadczeniu zawodowemu, jak i zaangażowaniu. W naszym gronie znajdują się biegli sądowi oraz specjaliści posiadający licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki współpracy z profesjonalistami z różnych dziedzin możemy zagwarantować kompleksową obsługę każdej osobie, która się do nas zgłosi.

Klienci, którzy skorzystają z naszych usług, mogą liczyć na rzetelny raport, pomoc merytoryczną i uczciwe podejście. Wszystkich klientów traktujemy jak partnerów, zapewniając im poufność. W swojej codziennej pracy nie zapominamy o bezstronności i etyce zawodowej. Wciąż też podnosimy poziom swojej wiedzy, aby odpowiadać na potrzeby klientów zainteresowanych profesjonalną wyceną firm czy nieruchomości.

Rzeczoznawca Andrychów | Obszar naszej działalności

Aktualnie podejmujemy się wyceny głównie nieruchomości położonych w trzech województwach – śląskim (posiadamy biuro w mieście Bielsko-Biała), mazowieckim i małopolskim. Przyjmujemy zlecenia na wycenę obiektów (w tym domów) i gruntów położonych na terenie m.in. następujących powiatów: oświęcimskiego (Bulowice), myślenickiego (Sułkowice), wadowickiego (Zagórnik, Wieprz, Andrychów) i bielskiego (Czaniec).

Do współpracy zapraszamy klientów posiadających nieruchomości, firmę lub środki techniczne znajdujące się także w innych powiatach i miejscowościach na terenie wspomnianych województw. W każdym przypadku klient korzystający z naszych usług może poznać realny obraz rentowności czy to sprzedaży, czy też zakupu nieruchomości lub przedsiębiorstwa (np. wycena spółki Wrocław).

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wyceny przedsiębiorstw i nieruchomości położonych w mieście Andrychów. Więcej informacji o naszej kancelarii, naszym doświadczeniu i ofercie prezentujemy na stronie internetowej. Zapraszamy także do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące współpracy.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca andrychów, rzeczoznawca majątkowy andrychów,