Rzeczoznawca Pszczyna

Rzeczoznawca majątkowy Pszczyna

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX jest obecna na rynku od 1996 r. i obsługuje klientów z całego województwa śląskiego. Pszczyna, Żywiec, Cieszyn, Piekary Śląskie czy Bytom – to przykładowe miasta, w których specjaliści z naszej kancelarii wykonywali wyceny nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy reprezentujący kancelarię może jednak dokonać wyceny dla klientów pochodzących również z innych regionów Polski.

Kancelaria SIPEX i zatrudnieni w niej rzeczoznawcy specjalizują się w wycenie nieruchomości, wycenie przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych i aktywów niematerialnych. Przez ponad 20 lat pracy zawodowej eksperci z naszego zespołu przygotowali tysiące raportów z wycen – tylko w ostatnim roku oddali oni do rąk klientów 200 operatów szacunkowych przygotowanych dla nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. To właśnie wycena nieruchomości jest główną domeną naszej działalności.

Bogate doświadczenie, które zdobyliśmy wyceniając przez wiele lat nieruchomości czy przedsiębiorstwa położone w mieście Pszczyna, nie jest naszym jedynym atutem. Każdy rzeczoznawca majątkowy, który w naszej kancelarii zajmuje się wyceną nieruchomości, doskonale orientuje się w specyfice śląskiego rynku nieruchomości. Dzięki temu możemy sprawnie przygotować operat szacunkowy dla dowolnej nieruchomości w mieście Pszczyna. Z kancelarią współpracują także biegli sądowi oraz eksperci posiadający licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Kancelaria SIPEX – wycena nieruchomości w mieście Pszczyna i okolicach

Jedną ze specjalizacji Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX jest wycena nieruchomości. Podejmujemy się wyceny nieruchomości mieszkalnych położonych m.in. w mieście Pszczyna. Można nam zlecić oszacowanie wartości domu, mieszkania czy budynku, np. kamienicy. Obsługujemy klientów biznesowych (firmy), przygotowując dla nich operaty szacunkowe, z których mogą poznać wartość rynkową biurowca, magazynu, hali czy lokalu pod usługi. Rzeczoznawca zatrudniony w kancelarii może też wycenić działki na terenie miasta Pszczyna.

Wycena nieruchomości, której dokonuje rzeczoznawca, powinna być wiarygodna. Każda wycena nieruchomości przygotowana w naszej kancelarii zostaje opracowana zgodnie ze sztuką. Po ustaleniu celu, dla którego klient chce poznać wartość nieruchomości, nasi specjaliści przystępują do zebrania danych i wyboru odpowiedniej metody. Sumienność, z jaką podchodzimy do naszej pracy powoduje, że bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy przygotowany raport.

Klienci, których interesuje wycena nieruchomości położonej na terenie miasta Pszczyna, mogą liczyć na kompleksową pomoc Kancelarii SIPEX. Przygotowujemy operaty w odpowiedzi na różne potrzeby, w tym m.in. do celów zabezpieczenia kredytów, skarbowo-podatkowych czy sądowych np. dla Sądu Rejonowego w Pszczynie. Firma, która zamierza zakupić nieruchomość pod działalność, może zlecić nam wycenę, aby zyskać pole do negocjacji i przede wszystkim poznać rynkową wartość budynku.

Wycena nieruchomości położonych w mieście Pszczyna to nie wszystko, czego mogą oczekiwać nasi klienci. Osobom, które interesuje wycena nieruchomości oferujemy także porady ekspertów z naszego zespołu oraz uczciwe podejście. W swojej pracy kierujemy się zawsze dobrem klienta. Wszystkie nasze analizy przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką.

Wyceny przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych – usługi dedykowane firmom

Transakcja sprzedaży czy zakupu przedsiębiorstwa lub znaku towarowego powinna zostać poprzedzona jego wyceną. Działalność Kancelarii SIPEX wspierają rzeczoznawcy majątkowi wydający opinie o wartości przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych i aktywów niematerialnych. Z naszych usług w tym zakresie skorzystało już wielu przedsiębiorców (również z miasta Pszczyna) – tylko w ostatnim roku wyceniliśmy 18 przedsiębiorstw i 10 znaków towarowych.

Każdy rzeczoznawca majątkowy, który w Kancelarii SIPEX wydaje opinię o wartości spółki na rynku, ma rozległą wiedzę z zakresu ekonomii. Dla naszego klienta – firmy z województwa śląskiego lub innej części kraju – jesteśmy w stanie m.in. wycenić wartość firmy lub oszacować wartość zorganizowanej części przedsiębiorstwa, wycenić akcje spółki lub udziały w spółce z o.o. oraz przygotować wycenę bilansową aktywów i pasywów.

Wycena przedsiębiorstwa przygotowana przez rzeczoznawcę majątkowego może posłużyć do wielu celów. Najczęściej przedsiębiorcy korzystają z naszych usług, gdy mają w planach zakup lub sprzedaż firmy. Wycena przedsiębiorstwa stworzona przez niezależnego eksperta (jakim jest rzeczoznawca majątkowy) przydaje się przed podwyższeniem kapitału, w trakcie postępowań cywilnoprawnych czy przy dochodzeniu odszkodowania. Analizy wykonujemy także na potrzeby postępowań upadłościowych. Wyceny przedsiębiorstw świadczymy także w innych częściach Polski np. wycena spółki w Warszawie.

Rzeczoznawca Pszczyna i sąsiednie miasta – obszar działania Kancelarii SIPEX

Choć pierwsze biuro Kancelarii SIPEX powstało w Bielsku-Białej, dziś działa ona na terenie całego województwa śląskiego. Z naszych usług skorzystali już klienci indywidualni i firmy z całej Polski. Dotychczas przygotowaliśmy wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw czy znaków towarowych dla klientów z różnych miast w obrębie m.in. województwa śląskiego– należą do nich m.in. Pszczyna, Katowice, Jastrzębie Zdrój czy Żywiec.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci i systematycznie rosnąca liczba spraw spowodowały, że w kolejnych latach działalności otworzyliśmy kolejne biura. Dziś obecni jesteśmy także w województwach małopolskim i mazowieckim . Obsługujemy też klientów z pozostałych części Polski – wycena nieruchomości w dowolnym województwie nie stanowi dla nas problemu, gdyż współpracujemy z ekspertami z całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym zespole, kancelarii i doświadczeniu, które szczegółowo opisujemy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy też do współpracy z naszymi rzeczoznawcami majątkowymi, zwłaszcza w zakresie wyceny nieruchomości czy przedsiębiorstw położonych w mieście Pszczyna.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca majątkowy pszczyna, rzeczoznawca pszczyna,