Rzeczoznawca Dąbrowa Górnicza

Rzeczoznawca majątkowy dąbrowa górnicza
Rzeczoznawca Dąbrowa Górnicza

Rzeczoznawcy majątkowi z Kancelarii SIPEX świadczą usługi wyceny nieruchomości od 1996 r. To właśnie wówczas swoją działalność rozpoczęła Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości komercyjnych.

Mimo że przez lata zespół Kancelarii SIPEX mocno się rozrósł, to w dalszym ciągu głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie. Szacujemy wartości nieruchomości położonych na terenie m.in. następujących miast: Dąbrowa Górnicza, Bielsko-Biała, Katowice, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Zabrze lub rzeczoznawca Katowice.

Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości położonych na terenie Dąbrowy Górniczej mogą skorzystać z oferowanego przez nas doradztwa inwestycyjnego. Świadczymy usługi doradcze, pomagając w ten sposób podjąć optymalne decyzje w obszarze nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Rzetelna wycena nieruchomości Dąbrowa Górnicza | Kancelaria SIPEX

Dzięki bardzo dobrej znajomości śląskiego rynku nieruchomości, dla każdego klienta (firmy, osoby fizycznej) możemy przygotować operat szacunkowy w krótkim czasie. Najczęściej na oszacowanie wartości nieruchomości potrzebujemy zaledwie kilku dni. Jakie nieruchomości wyceniamy? Usługi rzeczoznawcy majątkowego z Kancelarii SIPEX to:

 • wycena domu, mieszkania – określamy wartość rynkową i odtworzeniową nieruchomości położonych na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, które należą do klientów indywidualnych,
 • szacowanie wartości hali, wycena magazynu – w Dąbrowie Górniczej wyceniamy także nieruchomości przedsiębiorstw,
 • wycena działki, wycena biurowca, wycena kamienicy i innych nieruchomości – nasza oferta obejmuje też przygotowanie operatu szacunkowego dla pozostałych nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Dąbrowa Górnicza.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Pracujemy również dla sądów – w Kancelarii SIPEX pracuje rzeczoznawca majątkowy będący biegłym sądowym.

Jak ustalana jest wartość rynkowa nieruchomości?

Wycena lokalu mieszkalnego czy domu zlokalizowanego na terenie miasta Dąbrowa Górnicza to jedna ze specjalizacji Kancelarii SIPEX. Jak odbywa się wycena nieruchomości? Jak rzeczoznawcy określają wartość domu czy mieszkania? Dla rzeczoznawcy majątkowego znaczenie mają:

 • informacje zawarte w dokumentach, w tym przede wszystkim księdze wieczystej i planach miejscowych,
 • przeprowadzone oględziny – rzeczoznawcy z Kancelarii SIPEX przed przystąpieniem do wyceny zawsze oglądają przedmiotową nieruchomość, która położona jest np. na obszarze miasta Dąbrowa Górnicza,
 • lokalizacja, standard  wykończenia nieruchomości – również te czynniki wpływają na wartość domu czy mieszkania.

Wycena nieruchomości, której podejmują się rzeczoznawcy, może zostać dokonana w oparciu o jedną z kilku metod, np. porównawczą.

Wycena nieruchomości Dąbrowa Górnicza – kiedy skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego?

Rzetelna wycena mieszkania czy domu jest niezbędna w kilku sytuacjach. Każdy rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX przygotowuje operaty szacunkowe dla nieruchomości, które mają zostać:

 • wystawione na sprzedaż – dokonujemy wyceny nieruchomości położonych na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, aby ich właściciele otrzymali korzystną cenę,
 • zakupione – działamy na zlecenie każdego klienta, który chce zakupić nieruchomość położoną na obszarze miasta Dąbrowa Górnicza 
 • ubezpieczone – aby oszacować wysokość składki ubezpieczeniowej, firma ubezpieczeniowa musi wiedzieć, ile nieruchomość jest warta.

Kiedy jeszcze warto skorzystać z oferty rzeczoznawcy majątkowego? Eksperci z Kancelarii SIPEX dokonują oszacowania wartości nieruchomości na potrzeby postępowań sądowych, np. spadkowych czy o podział majątku. Każdy rzeczoznawca może przygotować operat na potrzeby określenia wysokości podatków.

Kancelaria SIPEX obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy. Dokonujemy wyceny nieruchomości położonych na terenie miasta Dąbrowa Górnicza, które mają stać się aktywami firm.  Wśród naszych usług znajdują się również wyceny jednoosobowych działalności gospodarczych czy wyceny spółek.

Profesjonalne podejście, krótkie terminy – skorzystaj z oferty Kancelarii SIPEX

Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX ma biura w kilku miastach Polski. Zapraszamy do współpracy klientów, którzy zainteresowani są wyceną nieruchomości położonych na terenie Dąbrowy Górniczej. Dla jakich nieruchomości rzeczoznawca z Kancelarii SIPEX przygotuje operat szacunkowy? Między innymi dla domów, mieszkań, hal, magazynów i działek.

Działamy zgodnie z obowiązującymi w branży standardami. Nasi rzeczoznawcy majątkowi to doświadczeni specjaliści, którzy sprawnie poruszają się po rynku nieruchomości, w tym szczególnie tych położonych na obszarze miasta Dąbrowa Górnicza. Dzięki temu przeciętny czas oczekiwania na operat szacunkowy, który sporządzi nasz rzeczoznawca majątkowy, to zaledwie kilka dni.

Aby skorzystać z usługi rzeczoznawcy majątkowego i poznać wartość domu czy mieszkania położonego na obszarze miasta Dąbrowa Górnicza, wystarczy się z nami skontaktować. Odpowiedzi na pytania o realizowane wyceny udzielamy telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapraszamy do współpracy – zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i dostarczymy operat szacunkowy w ustalonym terminie.

  Zapytaj o wycenę


  Tagi: rzeczoznawca dąbrowa górnicza, rzeczoznawca majątkowy dąbrowa górnicza,