Rzeczoznawca Ruda Śląska

Rzeczoznawca Ruda Śląska

Rzeczoznawca majątkowy to osoba posiadająca uprawnienia w zakresie szacowania wartości nieruchomości. Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX zatrudnia doświadczonych rzeczoznawców, którzy na co dzień zajmują się wyceną nieruchomości. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Przygotowujemy też operaty szacunkowe na potrzeby toczących się postępowań sądowych i administracyjnych.

Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości położonych na terenie Śląska. Ponad 20 lat obecności w branży pozwoliło nam dobrze poznać śląski rynek nieruchomości. Wyceniamy nieruchomości położone na terenie m.in. następujących miast: Ruda Śląska, Chorzów, rzeczoznawca Katowice, Bytom czy Dąbrowa Górnicza. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości to tylko jeden z naszych atutów – od wielu lat zbieramy także pozytywne opinie za doradztwo inwestycyjne.

Kancelaria SIPEX to niezależni rzeczoznawcy majątkowi, którzy w swojej codziennej pracy działają etycznie i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Przed sporządzeniem operatu szacunkowego skrupulatnie analizujemy rynek nieruchomości i przeprowadzamy oględziny. Działamy przy tym rzetelnie i terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam obowiązków.

Profesjonalne wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych | Ruda Śląska

Od wielu lat współpracujemy z klientami indywidualnymi przy wycenie nieruchomości położonych na terenie miasta Ruda Śląska. Rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX przygotuje operat szacunkowy, w oparciu o który będzie możliwe uzyskanie satysfakcjonującej ceny za sprzedaż, np. mieszkania czy domu. Dzięki świadomości, ile nieruchomość jest tak naprawdę warta, właściciel może zaproponować uczciwą ofertę, a kupujący upewnić się, że nie przepłaca.

Rzeczoznawcy z Kancelarii SIPEX dokonują wycen wszystkich typów nieruchomości położonych na obszarze miasta Ruda Śląska. Naszą specjalnością jest:

 • wycena domu, mieszkania – rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX określi wartość rynkową lub odtworzeniową nieruchomości,
 • wycena kamienicy – usługi rzeczoznawcy majątkowego obejmują również przygotowanie wyceny kamienic.
 • mamy również doświadczenie w dokonywaniu wycen jednoosobowych działalności gospodarczych czy wyceny spółek.

Pomagamy osobom, które są zainteresowane zakupem mieszkania dla siebie lub pod inwestycję i w tym celu starają się o kredyt hipoteczny. Rzetelny i bezstronny operat szacunkowy jest niezbędny podczas ubiegania się o finansowanie z banku. Każdy rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX przygotuje wycenę, która zostanie zaakceptowana przez pracowników banku.

Wycena nieruchomości dla klientów biznesowych | Ruda Śląska i okolice

Rzeczoznawcy majątkowi z Kancelarii SIPEX obsługują przedsiębiorców, którzy potrzebują informacji o wartości nieruchomości. Firma, która zamierza wprowadzić nieruchomości do swoich aktywów, powinna poznać ich wartość rynkową. Nasz rzeczoznawca majątkowy określi, ile jest warta wskazana nieruchomość położona na obszarze aglomeracji śląskiej.

Z oferty rzeczoznawcy majątkowego korzystają przedsiębiorcy, którzy mają w planach zarówno sprzedaż, jak i zakup nieruchomości. Nasza oferta stworzona z myślą o podmiotach gospodarczych to:

 • wycena magazynu, wycena hali – rzeczoznawcy z Kancelarii SIPEX dokonują wyceny hal i magazynów położonych na obszarze miasta Ruda Śląska,
 • wycena biurowca – obiektywna wycena nieruchomości może być podstawą do ustalenia stawki najmu.

Rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX doradzi też w kwestiach inwestycyjnych – oferujemy usługę doradztwa inwestycyjnego.

Kancelaria SIPEX – poznaj bliżej naszą działalność | Wycena nieruchomości

Praca rzeczoznawcy majątkowego wymaga przede wszystkim wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości. Naszą specjalnością jest śląski rynek nieruchomości. Przyjmujemy zlecenia na wycenę nieruchomości położonych na obszarze całej aglomeracji śląskiej. Nasze operaty szacunkowe są pomocą przy sprzedaży nieruchomości i zakupie ubezpieczeń nieruchomości.

Wycena nieruchomości to główny obszar naszej działalności. Klienci korzystający z naszych usług mogą być pewni, że każdy współpracujący z nami rzeczoznawca majątkowy wykaże się profesjonalizmem – przygotowujemy rzetelne, obiektywne i merytoryczne operaty szacunkowe.

Nasze odpowiedzialne podejście potwierdzają opinie zadowolonych właścicieli nieruchomości, którzy skorzystali z naszych usług. Zachęcamy do dołączenia do ich grona – rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX odpowie na pytania dotyczące wyceny.

Działamy na terenie Śląska – skorzystaj z naszych usług

Chcesz wiedzieć, ile jest warta Twoja nieruchomość położona na terenie miasta Ruda Śląska? Jesteś przedsiębiorcą, który chce inwestować na terenie aglomeracji śląskiej i potrzebujesz informacji o wartości wybranych działek? Zadzwoń do naszej kancelarii i umów się na spotkanie z naszym rzeczoznawcą majątkowym. Przygotujemy dla Ciebie operat szacunkowy, na podstawie którego podejmiesz korzystne dla siebie decyzje.

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z nami? Przez lata działalności na rynku wypracowaliśmy transparentny model współpracy. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej usługi, to:

 • skontaktuj się z nami – zadzwoń lub osobiście odwiedź nasze biuro; niezwłocznie odpowiadamy także poprzez e-mail,
 • podaj nam cel wyceny nieruchomości, która znajduje się na obszarze miasta Ruda Śląska, np. planowana sprzedaż nieruchomości,
 • odbierz gotowy operat – wycena mieszkania, wycena lokalu czy wycena działki zajmuje nam z reguły kilka dni.

Po kontakcie z naszymi pracownikami otrzymasz informację zarówno o cenie, jak i terminie realizacji operatu. Wycena wskazanej nieruchomości zostanie przygotowana na ustalony dzień.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zarówno o naszej kancelarii, jak i naszej ofercie, również zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z pracownikami naszego biura. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  Zapytaj o wycenę


  Tagi: rzeczoznawca majątkowy ruda śląska, rzeczoznawca ruda śląska,