Rzeczoznawca Sosnowiec

Spis treści

Rzeczoznawca Sosnowiec

Wycena mieszkania, wycena magazynu czy wycena biurowca – to codzienna praca ekspertów z Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX. Dzięki pracy w zespole oraz znajomości lokalnego rynku (województwo śląskie) jesteśmy w stanie w zaledwie kilka dni przygotować wycenę nieruchomości położonych m.in. w Sosnowcu czy okolicznych miastach, mamy również rzeczoznawcę w Czechowicach-Dziedzicach. Specjalizujemy się w wycenie nieruchomości komercyjnych. 

Pracujemy dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i przedsiębiorców. Wyceną nieruchomości zajmujemy się od 1996 r. Przez ten czas przygotowaliśmy tysiące operatów szacunkowych. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów – każda rekomendacja najlepiej świadczy o naszym profesjonalizmie.

Biuro Kancelarii SIPEX mieści się na terenie woj. śląskiego, ale obsługujemy klientów również z innych części Polski. Rzeczoznawca majątkowy z naszej kancelarii przeprowadzi oględziny, gdy przedmiotem zlecenia jest m.in. wycena lokalu czy wycena hali. Do kontaktu zachęcamy również firmy i osoby zainteresowane zakupem nieruchomości pod wynajem – prowadzimy także doradztwo inwestycyjne.

Operat szacunkowy – rzetelna i szybka wycena nieruchomości Sosnowiec

Wycena domu czy wycena kamienicy to proces, w czasie którego rzeczoznawca majątkowy ustala Wartość rynkową lub odtworzeniową nieruchomości. Opinia rzeczoznawcy majątkowego zostaje ujęta w operacie szacunkowym, który następnie trafia do klienta – osoby fizycznej lub firmy. W tym dokumencie prezentujemy założenia, według których dokonaliśmy wyceny wskazanej nieruchomości położonej np. na terenie miasta Sosnowiec. Nasze usługi w zakresie wycen spełniają najwyższe standardy.

Dlaczego przygotowanie wyceny nieruchomości i operatu szacunkowego warto zlecić właśnie nam? Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a przygotowane przez nas analizy są uznawane m.in. przez wszystkie wiodące na polskim rynku banki. Wyceną nieruchomości położonych na terenie miast np. Katowice, Sosnowiec czy Ruda Śląska zajmujemy się również na zlecenie sądów (Sądu Rejonowego w Sosnowcu) i urzędów.

Działamy sprawnie i zgodnie z najlepszymi praktykami. Rzeczoznawcy współpracujący z Kancelarią SIPEX to osoby gruntownie wykształcone, zorientowane w branży nieruchomości, które oferują swoje usługi na rynku od wielu lat. Każdy klient (w tym firma), który powierza wycenę nieruchomości rzeczoznawcy z naszej Kancelarii, może być pewien, że dochowamy tajemnicy zawodowej.

Wycena nieruchomości Sosnowiec – Kancelaria Rzeczoznawców SIPEX

Specjalizujemy się w śląskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się wyceną nieruchomości położonych m.in. na obszarze miast Sosnowiec, Katowice, Gliwice czy Dąbrowa Górnicza. Opinia rzeczoznawcy majątkowego jest niezbędna np. gdy firma lub klient indywidualny stara się o kredyt z banku – instytucje finansowe chcą mieć pewność, że udzielany kredyt zostanie odpowiednio zabezpieczony.
Przy zakupie mieszkania lub działki – znajomość rynkowej wartości nieruchomości może pomóc w prowadzeniu negocjacji ze zbywcą. Podczas sprzedaży nieruchomości – rzeczoznawca majątkowy ustali rynkową wartość nieruchomości położonej m.in. w mieście Sosnowiec, co zapobiegnie jej sprzedaży po zbyt niskiej cenie. Z profesjonalnej pomocy rzeczoznawcy majątkowego często korzystają firmy specjalizujące się w obrocie nieruchomościami.

Wiemy, że dla każdego klienta zgłaszającego się do naszej kancelarii istotny jest czas. Z tego względu gwarantujemy krótkie terminy realizacji usługi, niezależnie od tego, czy nieruchomość jest położona na terenie miasta Sosnowiec czy poza województwem śląskim.

Na czym polega proces wyceny nieruchomości? | Nieruchomości Sosnowiec

Jak przebiega wycena działki czy wycena budynku pod działalność komercyjną, który należy do firmy? Każdy rzeczoznawca majątkowy z Kancelarii SIPEX pracuje według tej samej procedury. Wycena nieruchomości to proces, na który składają się następujące kroki:

ustalenie celu, dla którego określana jest wartość nieruchomości,
zgromadzenie niezbędnych dokumentów – bez nich rzeczoznawca nie będzie w stanie oszacować wartości nieruchomości,
Każda osoba zgłaszająca się do rzeczoznawcy majątkowego może wpłynąć na termin przygotowania operatu szacunkowego – wystarczy, że zgromadzi ona dokumenty, które są niezbędne podczas określania wartości nieruchomości. Informacje o tym, jakie dokumenty są potrzebne rzeczoznawcy, można uzyskać w czasie tel. rozmowy z naszymi pracownikami.

Nawiąż współpracę z nami | Wycena nieruchomości Sosnowiec

Jako rzeczoznawcy przyjmujemy zlecenia na wycenę nieruchomości położonych w Sosnowcu i okolicy. Nasze usługi kierujemy do właścicieli m.in. domów, mieszkań i działek. Współpracujemy z biurami nieruchomości. Dokonujemy wyceny nieruchomości stanowiących własność sp. z o.o. Niezależnie od celu, dla którego wycena ma zostać przygotowana, zachęcamy do tel. kontaktu z naszymi pracownikami. Nasi specjaliści pomogą również w zakresie wycen jednoosobowych działalności gospodarczych czy wyceny spółek.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – przygotowujemy operaty szacunkowe zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami. Więcej informacji o zakresie działalności Kancelarii SIPEX i oferowanej przez nią wyceny nieruchomości położonych w Sosnowcu, można uzyskać osobiście lub tel. – dane kontaktowe znajdują się poniżej. Może cię też zainteresować rzeczoznawca Katowice lub rzeczoznawca Kraków.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca majątkowy sosnowiec, rzeczoznawca sosnowiec,