Rzeczoznawca Oświęcim

Spis treści

Rzeczoznawca majątkowy Oświęcim

Głównym obszarem działania Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych SIPEX jest wycena nieruchomości. Wycena nieruchomości w Oświęcimiu, którą przygotuje uprawniony do tego rzeczoznawca majątkowy, dla klientów kancelarii często jest punktem wyjścia do dalszych działań, np. sprzedaży działki czy starań o kredyt hipoteczny. Naszym klientom proponujemy również szereg dodatkowych usług, w tym wycenę przedsiębiorstw, znaków towarowych, środków technicznych i aktywów niematerialnych.

Wyróżnia nas bogate, bo ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie wyceny nieruchomości, doskonale znamy też lokalny rynek nieruchomości. Oszacowaliśmy Wartość wielu mieszkań, domów, działek i lokali komercyjnych w Oświęcimiu. Należący do zespołu Kancelarii SIPEX rzeczoznawcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia, aby oferować wycenę nieruchomości czy przedsiębiorstw. Działamy transparentnie i zgodnie z literą prawa, oferując dokładne analizy. Rzeczoznawca Oświęcim.

Współpracujemy z wieloma ekspertami, w tym rzeczoznawcami. Dzięki temu wycena nieruchomości realizowana przez naszą kancelarię odbywa się sprawnie – z reguły potrzebujemy kilku dni, aby przygotować finalny produkt naszej pracy, czyli operat szacunkowy lub raport. Za każdy dokument sporządzony przez rzeczoznawcę z naszej kancelarii bierzemy pełną odpowiedzialność.

Profesjonalny rzeczoznawca Oświęcim i okolice

Zajmujemy się wyceną nieruchomości położonych na terenie powiatu oświęcimskiego, w tym w mieście Oświęcim. Przyjmujemy zlecenia zarówno od klientów indywidualnych, przedsiębiorców, jak i instytucji publicznych i Sądu Rejonowego w Oświęcimiu. Operaty szacunkowe przygotowujemy również dla banków. Niezależnie jednak od tego, kto jest naszym klientem, usługi wyceny dla wszystkich celów realizujemy z najwyższą starannością.

Można nam zlecić wycenę różnych nieruchomości położonych w Oświęcimiu. Jeżeli planujesz zakup lub sprzedaż domu jednorodzinnego, mieszkania (w tym spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego) czy działki, skorzystaj z profesjonalnej usługi wyceny, aby poznać realną, rynkową wartość nieruchomości. Niezależna opinia pomoże Ci negocjować warunki finansowe ze sprzedającym lub kupującym. Znając wartość lokalu mieszkalnego, łatwiej będzie Ci znaleźć kupca na rynku nieruchomości, a w przypadku zakupu unikniesz przepłacenia.

Wyceny nieruchomości przygotowujemy również dla klientów biznesowych. Dla przedsiębiorców możemy oszacować wartość m.in. magazynu, hali, biurowca czy lokalu przeznaczonego pod działalność komercyjną. Analogicznie jak w przypadku klientów indywidualnych, niezależna opinia jest pomocna podczas negocjowania ceny i warunków sprzedaży działki czy lokalu potencjalnemu kontrahentowi. Wycena nieruchomości komercyjnych położonych w mieście Oświęcim lub sąsiednich odbywa się w oparciu o aktualne prawo i wszelkie standardy.

Wycena nieruchomości Oświęcim | Wycena dla różnych celów

Rzeczoznawca specjalizujący się w rynku nieruchomości doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że operat szacunkowy może zostać wykorzystany w różnych celach. Najczęściej wycena nieruchomości zlecana rzeczoznawcy majątkowemu ma miejsce przed sprzedażą np. kamienicy czy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Równie często przygotowujemy operaty na potrzeby banków. Instytucje te muszą znać wartość choćby wspomnianego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego przed udzieleniem kredytu hipotecznego.

Wycena nieruchomości zawsze jest poprzedzona ustaleniem celu, dla którego się ona odbywa – to pozwala nam wybrać adekwatny sposób postępowania. Każdy rzeczoznawca nieruchomości z naszej kancelarii posłuży klientowi pomocą w zdefiniowaniu celu, dla jakiego zostanie sporządzony operat szacunkowy. Zapewniamy też wsparcie merytoryczne już po zrealizowaniu usługi, czyli dostarczeniu klientowi operatu szacunkowego.

Ponieważ wycena nieruchomości to jedna z głównych specjalizacji Kancelarii SIPEX, przez lata działalności poznaliśmy oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, warto zagwarantować sobie dostęp do rzetelnych informacji. Dostarczamy je, przygotowując niezależne raporty .

Wycena przedsiębiorstw, wycena znaków towarowych i wycena środków technicznych | Oferta dla biznesu

Rzeczoznawca majątkowy zajmuje się także wyceną wartości firmy i należących do nich składników majątkowych. Opierając się o obowiązujące prawo, świadczymy usługi i przygotowujemy raporty dla przedsiębiorców, którzy chcą poznać wartość swojej firmy lub posiadanego znaku towarowego.

W ramach usługi przygotowanej dla przedsiębiorstw zajmujemy się określaniem wartości aktywów niematerialnych. W naszym gronie znajduje się rzeczoznawca majątkowy, którego specjalnością jest wycena spółki, kapitału ludzkiego, wycena klientów i wycena know-how przedsiębiorstwa. Dokonujemy także wyceny spółek w Warszawie. Dla firmy możemy przygotować również wycenę praw autorskich. Dotychczas pracowaliśmy dla firm z różnych branż – część z nich ma siedzibę w mieście Oświęcim.

Kolejną usługą, jaką Kancelaria SIPEX oferuje swoim klientom, jest wycena środków technicznych. Przedsiębiorcy, którzy są właścicielami m.in. linii technologicznych, maszyn, środków transportu czy urządzeń trwale związanych z gruntem mogą zlecić nam ustalenie ich wartości. Wycena środków technicznych to usługa, którą realizujemy również na potrzeby upadłości lub likwidacji firm oraz prowadzonych egzekucji komorniczych.

Rzeczoznawca majątkowy w województwie małopolskim | Zakres działania

Nasza oferta ma zasięg nie tylko lokalny – zajmujemy się wyceną nieruchomości położonych na terenie województw śląskiego, małopolskiego (np. rzeczoznawca w Krakowie) i mazowieckiego. Obsługujemy wszystkie powiaty województwa małopolskiego, w tym przede wszystkim oświęcimski (można nam zlecić wycenę nieruchomości położonej w Oświęcimiu), chrzanowski, olkuski, miechowski, wadowicki, suski i wielicki.

Rzetelną i akceptowaną przez banki czy urzędy wycenę może przygotować jedynie rzeczoznawca nieruchomości. Każdy klient zlecający nam przygotowanie operatu szacunkowego może mieć pewność, że określimy wartość nieruchomości, opierając się na skrupulatnie zebranych i przede wszystkim aktualnych danych. Nieustannie monitorujemy stan lokalnego rynku nieruchomości, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Na poszczególnych podstronach naszej firmowej strony internetowej pokazujemy, jak pracuje rzeczoznawca nieruchomości i jak przebiega wycena nieruchomości. Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Wadowice, Bochnia czy Kraków – jako rzeczoznawcy specjalizujący się w małopolskim rynku nieruchomości jesteśmy w stanie sprawnie i szybko wycenić nieruchomości położone m.in. we wskazanych miastach. Zapraszamy do współpracy.

    Zapytaj o wycenę


    Tagi: rzeczoznawca majątkowy oświęcim, rzeczoznawca oświęcim,